Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Baranina dla psa i kota

Wyroby otrzymywane z owiec charakteryzują się zawartością wielu korzystnych dla zdrowia zwierząt wartości odżywczych. Surowe mięso baranie, takie jak żeberka, kości czy podroby, jest nie tylko źródłem białka i zdrowych tłuszczy, ale również błonnika pokarmowego czy takich witamin, jak potas, żelazo, wapń lub magnez. W związku z tym wprowadzenie go do codziennej diety kota lub psa może nieć wiele korzyści dla Twojego pupila, a zalicza się do nich przede wszystkim poprawa w funkcjonowaniu całego organizmu.

W powyższej kategorii proponujemy szeroki wybór żeberek, kości, a także mięsa baraniego w kawałkach lub mielonego. Są to wyroby szczególnie polecane w diecie BARF dla kotów, szczeniąt oraz dorosłych czworonogów, czyli modelu żywieniowego opierającego się na podawaniu zwierzęciu surowego mięsa i suplementów. Poznaj szczegóły związane z taką metodą oraz dowiedz się, w jaki sposób nasze produkty pomogą Ci w komponowaniu zdrowych, różnorodnych oraz odpowiednio zbilansowanych posiłków dla Twojego pupila!

Surowa baranina od Barfiaków - w czym nasze mięso jest lepsze od innych produktów na rynku?

W naszym sklepie internetowym dokładamy wszelkich starań, aby dostarczana surowa baranina dla kota i psa była jak najlepszej jakości. W związku z tym dbamy nie tylko o staranne pakowanie produktów stanowiących podstawę diety BARF, ale również ich szybką wysyłkę na wskazany adres. Dzięki metodzie pakowania próżniowego w tzw. workach vacum, surowe żeberka, kości czy kawałki mięsa nie tracą świeżości i trafiają do Ciebie oraz Twojego pupila gotowe do spożycia. To, co również przemawia za wyborem naszych wyrobów, to przede wszystkim niezwykle atrakcyjna cena – posiadamy mięsa, żeberka i kości dla psów oraz kotów w konkurencyjnych kwotach. Wszystkie podane ceny to koszt za jeden kilogram produktu.

W jaki sposób produkty ze sklepu Barfiaki sprawdzą się w diecie BARF dla psów i kotów?

W pradawnych czasach zwierzęta, a w szczególności drapieżniki, żywiły się przede wszystkim surowym mięsem. Dostarczało ono odpowiednią ilość białka, tłuszczy i dawało energię do przetrwania w często bardzo wymagających warunkach do życia. W dzisiejszych czasach psy oraz koty nie muszą walczyć o przetrwanie w środowisku naturalnym, ponieważ są hodowane przez ludzi. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują pełnowartościowej i bogatej w składniki odżywcze diety. Do metod żywienia, które umożliwiają ich dostarczenie, należy właśnie BARF.

Dieta BARF, czyli inaczej biologicznie adekwatny, surowy pokarm (ang. Biologically Appropriate Raw Food) to sposób odżywiania skierowany zarówno do dorosłych, jak i młodych kotów oraz innych domowych czworonogów. Jak sama nazwa wskazuje, polega na podawaniu wybranego surowego mięsa. Może to być wołowina albo na przykład baranina, którą zakupisz w sklepie internetowym Barfiaki. W powyższej kategorii znajdziesz jej bardzo szeroki wybór - od żeberek, przez kości, aż po całe kawałki lub zmielone podroby zapakowane próżniowo!

Oto, dlaczego warto wprowadzić dietę BARF do codziennego żywienia psa lub kota!

Jako odpowiedzialny właściciel kota lub psa z pewnością chcesz jak najlepiej zadbać o swojego pupila. Pomoże Ci w tym dieta BARF oraz wysokiej jakości surowa baranina dla psa i kota, którą zakupisz w naszym sklepie. Odpowiednio dobrane i zbilansowane żeberka lub kości z warzywami oraz suplementami w zdrowym posiłku, mogą zdecydowanie poprawić odporność, zdrowie oraz kondycję skóry, włosów, kości czy zębów zwierzęcia. Ale to nie wszystko - kości baranie dla psa i kota, żeberka oraz surowe podroby pomogą również dostarczyć wiele cennego białka, stanowiącego budulec każdego organizmu, a także takie składniki mineralne, jak potas, fosfor, żelazo i cynk czy z grup A oraz B.

Dowiedz się, jak przechowywać surową baraninę tak, aby była bezpieczna do spożycia dla psa lub kota!

Chcesz mieć pewność, że mięso baranie dla psa lub kości zakupione w naszym sklepie będą w pełni bezpieczne do spożycia dla pupila? Pamiętaj o ich prawidłowym przechowywaniu! Aby dieta BARF przyniosła oczekiwane efekty, a Twój zwierzak czuł się zdrowo, przechowuj mięso z barana dla psa w temperaturze –18 stopni Celsjusza, podawaj je bez obróbki cieplnej i zużyj maksymalnie w ciągu dwóch dni od otwarcia.