Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe mięso wołowe dla psa i kota

Świeże, najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach i pochodzące od sprawdzonych dostawców - to właśnie wyróżnia nasze produkty na tle konkurencji! Proponujemy szeroki wybór surowej wołowiny dla psów i kotów w różnym wieku, które są żywione w myśl założeń diety typu BARF – nasze wyroby będą odpowiednie zarówno dla szczeniaków, kociąt, jak i starszych osobników. W powyższej kategorii znajdują się zarówno całe kawałki mięs z kością, jak i podroby, mięso mielone, ścięgna czy butelkowana krew wołowa. Przekonaj się w jaki sposób produkty z oferty sklepu Barfiaki sprawdzą się w diecie typu BARF oraz poznaj jej główne założenia tak, aby wdrożenie jej do codziennego żywienia nie sprawiło Ci żadnego problemu!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o wołowinie w diecie BARF!

Jest jednym ze sposobów żywienia szczeniaków, dorosłych psów i kotów, który w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność wśród właścicieli czworonogów. Dieta BARF to sposób odżywiania oparty na surowych wyrobach mięsnych, a także suplementacji. Do niezaprzeczalnych korzyści takiego modelu żywienia należy fakt, że można dostosować go w pełni do potrzeb swojego pupila – wieku, wagi czy stylu życia - a odpowiednie połączenie produktów spożywczych może dostarczyć psu lub kotu wielu wartości odżywczych potrzebnych na każdym etapie rozwoju.

W naszym sklepie internetowym proponujemy surową wołowinę, która idealnie sprawdzi się jako jeden z gatunków mięsa w diecie BARF ze względu na wysoką zawartość zdrowych tłuszczów i witamin. Wołowina to źródło wysokiej jakości dobrze trawionego białka, które stanowi podstawę w budowie tkanek. Zawiera dużo witamin z grupy A, B, E oraz żelaza i cynku. Zawiera również kwas linolowy i alaninę, które podtrzymują masę mięśniową. Podroby wołowe posiadają doskonale przyswajalne białko, ale są również źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin i aminokwasów.

Wołowina jest lekkostrawna, dlatego będzie dobrym wyborem dla psa z alergiami pokarmowymi.

Dzięki szerokiemu wyborowi różnych jego rodzajów z kością lub bez oraz w rozmaicie obrobionych, dajemy Ci możliwość selekcji tego, co najlepsze dla Twojego szczeniaka czy dorosłego pupila!

Surowa wołowina dla psów i kotów ze sklepu internetowego Barfiaki – jakie rodzaje mięsa znajdziesz w naszej ofercie?

Serca, ścięgna, tchawice, wątróbka czy mięso ogólnorozbiorowe to tylko niektóre z rodzajów surowej wołowiny dostępnych w naszym asortymencie. W powyższej kategorii znajdziesz składniki do diety BARF dla szczeniaków oraz dorosłych psów i kotów w formie zmielonej, pokrojonej na kawałki lub w całości do samodzielnej obróbki. Pośród mięs, które proponujemy w naszym asortymencie, znajdziesz m.in.:

- kości rurkowe,

- pióro z mostka,

- sadło,

- jądra,

- śledzionę,

- nerki,

- serca z koroną,

- tchawice,

- płuca,

- wątróbki.

Nasze wyroby pakujemy albo w tzw. workach vacum zamykanych próżniowo albo w formie batonów o wadze około 250 gram. Surowa wołowina dla psa i kota to nie jedyne, co proponujemy Ci w powyższej kategorii. Poza wybranymi kawałkami mięsa mamy również całe kości czy butelkowaną krew wołową, które możesz zastosować jako dodatki w diecie BARF dla szczeniąt, kociąt lub dorosłych osobników.

Korzyści wynikające ze stosowania diety BARF u psów i kotów

Wiemy, że każdemu właścicielowi szczeniaczka, a także dorosłych psów czy kotów zależy na ich zdrowiu. W tym celu nie bez powodu stosują oni zasady związane z metodą żywienia, jaką jest dieta BARF. Niesie ona wiele korzyści dla czworonogów w każdym wieku, a do najbardziej oczywistych zalicza się poprawę kondycji skóry i sierści, wzroku, zębów, a w niektórych przypadkach objawy wybranych chorób chronicznych.

Prawidłowo dobrana surowa wołowina dla kota czy psa może stanowić podstawę pełnowartościowej diety zwierzęcia i dostarczyć odpowiednią ilość białka oraz pozostałych makroskładników czy wartości odżywczych w ciągu dnia. W efekcie Twój pupil zachowa prawidłową masę ciała oraz energię do zabawy, nauki czy zdrowego funkcjonowania, a wszystko to za sprawą wyrobów mięsnych dostępnych w asortymencie naszego sklepu!

W jaki sposób należy przechowywać surową wołowinę ze sklepu internetowego Barfiaki?

Chcesz, aby surowa wołowina dla szczeniaka lub kota zachowała świeżość i była bezpieczna do spożycia dla pupila? W związku z tym pamiętaj o jej odpowiednim przechowywaniu! Mięso, podroby i kości dostępne w naszej ofercie dostarczamy w odpowiednio zabezpieczonych opakowaniach takich jak worki typu vacum. Sposób, jakim jest próżniowe pakowanie pozwala na dłużej zachować świeżość i wysoką jakość surowego mięsa na czas dostawy czy przechowywania w domu. Aby mięso wołowe dla psa z kością oraz pozostałe wyroby dla szczeniaków i dorosłych osobników były bezpieczne dla pupili, przechowuj je w temperaturze –18 stopni Celsjusza i zużyj maksymalnie w ciągu dwóch dni od otwarcia.