Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe mięso wołowe dla psa i kota

BARF to najbardziej znany i popularny model żywienia psów i kotów. Ten sposób odżywania oparty jest na surowym mięsie, podrobach oraz kościach, które uzupełnia się innymi produktami (odpowiednimi suplementami, warzywami, owocami) w celu zachowania odpowiedniego bilansu i dostarczania zwierzęciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Odznacza się wieloma zaletami pod warunkiem odpowiedniego planowania, dopasowania do potrzeb (wieku, wagi, stylu życia) psa lub kota, a także właściwego wyboru produktów - takich jak zdrowe propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym.

Surowa wołowina dla psa i kota – z troski o Twojego pupila Proponowane przez nas w sklepie internetowym surowe mięso wołowe zróżnicowane jest pod względem sposobu rozdrobnienia (kawałki, mielone, z kością mięsną), zawartości tłuszczu, klasy wyroby czy dawkowania. Każdorazowo w ramach diety BARF należy dokonać wyboru produktu odpowiedniego dla potrzeb posiadanego zwierzęcia, a także stosować się do rad dotyczących przechowywania, szybkości zużycia i innych dostępnych na naszej stronie internetowej. Tylko postępowanie zgodnie ze wskazaniami pozwoli zauważyć zadowalające efekty związane ze stopniowym przechodzeniem na dietę BARF.

Odpowiedni wybór w każdej sytuacji: surowa wołowina dla kota i psa

Wybieraj zawsze to, co najlepsze dla Twojego ukochanego pupila! Jeśli postanowiłeś przestawić swoje zwierzę na dietę BARF, wybierz nasze zdrowe produkty mięsne (także mieszanki) i ciesz się efektami, jakie pozwala osiągnąć karma dla psa oraz kota z wołowiną.

Już dziś zadbaj o zdrowie oraz dobre samopoczucie swojego pupila. Sklep Barfiaki oferuje surową wołowinę dla psa i kota w atrakcyjnej cenie. To niezbędny składnik pełnowartościowej diety każdego zwierzęcia. Pozytywnie wpływa na budowę masy mięśniowej. Wysoka zawartość białka może przyczyniać się do poprawy wyglądu skóry, prawidłowego wzrostu oraz właściwej budowy kości. Usprawnia także perystaltykę jelit oraz wspiera procesy trawienne.

W ofercie naszego sklepu znajduje się surowa wołowina mielona oraz w kawałkach, a także tchawice wołowe pakowane w worek vacum, wątróbka, płuca, serca z koronką, nerki oraz śledziona. Oferujmy również sadło wołowe, kości rurkowe, krew wołową oraz pióro wołowe z mostka. Karma wyprodukowana została z mięsa o jakości HG. Należy ją przechowywać w temperaturze -18 stopni Celsjusza oraz zużyć w ciągu dwóch dni od otwarcia. Mięso podawać bez obróbki termicznej w dawce od 2 do 5% masy ciała zwierzęcia. Już dziś poznaj szczegóły naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu.