Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe mięso wołowe dla psa i kota

BARF to najbardziej znany i popularny model żywienia psów i kotów. Ten sposób odżywania oparty jest na surowym mięsie, podrobach oraz kościach, które uzupełnia się innymi produktami (odpowiednimi suplementami, warzywami, owocami) w celu zachowania odpowiedniego bilansu i dostarczania zwierzęciu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Odznacza się wieloma zaletami pod warunkiem odpowiedniego planowania, dopasowania do potrzeb (wieku, wagi, stylu życia) psa lub kota, a także właściwego wyboru produktów - takich jak zdrowe propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym.

Surowa wołowina dla psa i kota – z troski o Twojego pupila Proponowane przez nas w sklepie internetowym surowe mięso wołowe zróżnicowane jest pod względem sposobu rozdrobnienia (kawałki, mielone, z kością mięsną), zawartości tłuszczu, klasy wyroby czy dawkowania. Każdorazowo w ramach diety BARF należy dokonać wyboru produktu odpowiedniego dla potrzeb posiadanego zwierzęcia, a także stosować się do rad dotyczących przechowywania, szybkości zużycia i innych dostępnych na naszej stronie internetowej. Tylko postępowanie zgodnie ze wskazaniami pozwoli zauważyć zadowalające efekty związane ze stopniowym przechodzeniem na dietę BARF.

Odpowiedni wybór w każdej sytuacji: surowa wołowina dla kota i psa

Wybieraj zawsze to, co najlepsze dla Twojego ukochanego pupila! Jeśli postanowiłeś przestawić swoje zwierzę na dietę BARF, wybierz nasze zdrowe produkty mięsne (także mieszanki) i ciesz się efektami, jakie pozwala osiągnąć karma dla psa oraz kota z wołowiną.