Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe mięso z królika dla psa i kota

Wartościowym źródłem wysoko przyswajalnego białka zwierzęcego jest mięso z królika. Posiada dużą zawartość protein przy niewielkiej ilości cholesterolu i tłuszczu. Charakteryzuje się dużą wartością odżywczą, dostarcza dużo potasu, fosforu, magnezu oraz witamin z grupy B. Oferujemy tuszkę z królika, królika w całości zmielonego z podrobami, wątrobę króliczą, mieszankę płuc, serc i nerek króliczych, a także tłuszcz z królika zapakowany w worek vacum.

Królicze mięso wyprodukowane z mięsa jakości HG wyróżnia się lekkostrawnością i właściwościami dietetycznymi - rzadziej wywołuje reakcje alergiczne.

Mięso należy przechowywać w temperaturze -18 stopni C. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą już dziś zachęcamy do złożenia zamówienia.

Dlaczego warto włączyć je do diety swojego czworonoga?

Królicze mięso ma bardzo wysoką zawartość substancji odżywczych. Jest źródłem wysoko przyswajalnego białka zwierzęcego, a do tego ma niewiele cholesterolu oraz tłuszczu. Co więcej, dużo w nim mikroelementów takich jak potas, fosfor, magnez czy witaminy z grupy B.

Mięso z królika będzie doskonałym rozwiązaniem również wtedy, jeśli martwisz się o delikatny żołądek swojego czworonoga, ponieważ surowe wyroby z królika są bardzo lekkostrawne. Do tego, mięso z królika rzadziej niż inne mięsa, wywołuje reakcje alergiczne.

O czym należy pamiętać?

W związku z tym, że dostępne tu królicze tusze i podroby są w 100% surowe, musisz je odpowiednio przechowywać oraz podać pupilowi najpóźniej w przeciągu dwóch dni po otwarciu. Zalecamy trzymać je w zamrażarce, w temperaturze – 18 stopni.

Zrób u nas zakupy, jeśli interesuje Cię mięso z królika, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Proponujemy wiele produktów - masz z czego wybierać, by trafić w gust swojego czworonoga!

W naszym sklepie znajdziesz produkty, które są idealną podstawą diety BARF dla domowego pupila. Oferujemy wysokojakościowe mięso z królika, które możesz zaserwować swojemu psu lub kotu. Warto wiedzieć, że proponujemy królicze wyroby w różnych formach takich jak:

  • tuszka – 66% mięsa i 34% kości,
  • królik w całości zmielony z podrobami – znajdziesz tam mięśnie, kości, serce, wątrobę, nerki i płuca,
  • wątróbka,
  • mieszanka płuc, serc, nerek, tchawic,
  • tłuszcz z królika