Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe mięso z królika dla psa i kota

Brak zdjęcia produktu

15.Płuca królicze ( worek vacum 0,3-0,5)

Chwilowy brak towaru.
Cena 19.85 PLN za 1 kg.

Zobacz więcej »

Brak zdjęcia produktu

16.Serca królicze (ok. 250g)

Chwilowy brak towaru.
Cena 19.85 PLN za 1 kg.

Zobacz więcej »

Nerki królicze ( worek vacum 0,45-0,5)

17.Nerki królicze ( worek vacum 0,45-0,5)

Chwilowy brak towaru.
Cena 19.85 PLN za 1 kg.

Zobacz więcej »

Tuszka, comber, płuca, wątróbka czy tchawice – tak szeroki wybór wyrobów odzwierzęcych znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Barfiaki! W powyższej kategorii proponujemy surowe mięso z królika dla psa i kota stanowiące podstawę pełnowartościowej diety BARF. Jako źródło wysoko przyswajalnego białka zwierzęcego podroby oraz pozostałe wyroby dostępne w naszym asortymencie stanowią kluczowy składnik w prawidłowym rozwoju pupila w każdym wieku, dostarczając dużo protein, tłuszczu oraz witamin z grupy B.

Surowe mięso to również źródło wielu mikroelementów, które wprowadzone do diety mogą poprawić zdrowie i kondycję skóry, sierści, zębów, układu kostnego, a także trawiennego. Wyroby z królika są bowiem niezwykle lekkostrawne, dlatego będą idealnym wyborem dla kotów lub psów o delikatnym żołądku lub zmagających się z problemami trawiennymi. Przekonaj się, dlaczego wyroby takie jak podroby czy inne części odzwierzęce warto wprowadzić do codziennej diety pupila i poznaj podstawowe założenia modelu żywieniowego BARF!

Dieta BARF – na czym polega i dlaczego cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli kotów oraz psów?

BARF, czyli z angielskiego Biologically Appropriate Raw Food to, jak sama nazwa wskazuje, biologicznie surowy model żywienia, który powstał w odniesieniu do sposobu przyswajania pokarmu przez zwierzęta w naturalnym środowisku. Upraszczając jest to sposób karmienia psów lub kotów polegający na podawaniu im surowego, niepoddanego obróbce termicznej mięsa oraz podrobów. Poza wyrobami odzwierzęcymi w diecie BARF kluczową rolę odgrywają również warzywa, owoce oraz suplementy – tak skomponowany posiłek dostarcza Twojemu czworonogowi odpowiednią ilość białka, tłuszczu oraz witamin. Jednym z rekomendowanych dla tego modelu żywieniowego rodzajów mięsa jest surowe mięso królicze dla psa lub kota dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Właściwości surowego mięsa króliczego, czyli dlaczego warto wprowadzić je do diety swojego pupila?

Lekkostrawne, bogate w potas, fosfor, magnez oraz witaminy z grupy B – surowe mięso królicze ma wiele właściwości przemawiających za tym, aby wprowadzić je do diety BARF! Podroby takie jak serca, wątróbka czy mieszanka serc i nerek dostępne w naszej ofercie odznaczają się nie tylko najwyższą jakością, ale również idealnymi właściwościami dietetycznymi. Mięso królika rzadziej przyczynia się do wywoływania reakcji alergicznych u zwierzęcia i jest najlepszym wyborem dla czworonogów zmagających się z różnego rodzaju problemami układu trawiennego. Mięso królicze posiada wiele nienasyconego kwasu linolenowego, który ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Wysokiej jakości wyroby mięsne dostępne w sklepie internetowym Barfiaki!

Chcesz wprowadzić model BARF do codziennego żywienia swojego pupila? Jeżeli tak, surowe mięso królika dla kota lub psa będzie idealnym wyborem na sam początek! Poza wieloma właściwościami możesz być pewien, że mieszanki podrobów oraz całe kawałki mięsa dostępne w naszej ofercie, będą bezpieczne do spożycia. Wszystko dzięki metodzie pakowania próżniowego, którą praktykujemy w naszym sklepie. Każdy z produktów pakujemy w tzw. workach typu vacum, a następnie usuwamy z nich tlen, tworząc hermetyczne środowisko, które zapobiega rozwoju bakterii w podrobach oraz mięsie mielonym lub w całych kawałkach.

Zachowaj świeżość surowego mięsa króliczego odpowiednio je przechowując!

Aby produkt zakupiony w naszym sklepie zachował swoją wysoką jakość oraz był w pełni bezpieczny dla Twojego psa lub kota, pamiętaj o jego prawidłowym przechowywaniu. W związku z tym, że królicze podroby są całkowicie surowe, konieczne jest trzymanie ich w zamrażarce w temperaturze –18 stopni Celsjusza. Ponadto otwarte podroby z królika dla psa lub kota powinny zostać zużyte w przeciągu maksymalnie dwóch dni. Wszystko to ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego przebiegu diety BARF oraz bezpieczeństwa Twojego ukochanego czworonoga!

Masz dodatkowe pytania związane z naszymi produktami? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszystkie wątpliwości związane z wyrobami króliczymi oraz dietą BARF!