Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe mięso z kozy dla psa i kota

Zależy Ci na poprawie kondycji skóry, sierści, a także zdrowia zębów czy układu trawiennego Twojego czworonożnego pupila? Każdy odpowiedzialny właściciel psa lub kota dba o niego nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim od wewnątrz, a podstawą tego jest odpowiednio skomponowana i pełnowartościowa dieta. Jednym ze sposobów na zdrowe żywienie zwierzęcia jest model BARF, polegający na podawaniu surowego mięsa lub podrobów wraz z warzywami oraz odpowiednio dobraną suplementacją. W naszym sklepie proponujemy produkty, będące podstawą diety BARF, czyli surowe mięso z kozy dla psa i kota w różnorodnym wydaniu.

W powyższej kategorii znajdziesz nie tylko całe kawałki surowego mięsa koziego, ale również zmielone batony o wadze do 1 kilograma. Proponujemy wybór spośród:

- wątróbek,

- kości,

- żeberek,

- tłuszczu

- oraz koziny bez zawartości podrobów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu internetowego Barfiaki oraz wyboru najwyższej jakości wyrobów stanowiących podstawę diety BARF dla Twojego kota lub psa!

Surowe mięso kozie w diecie BARF – dlaczego jest korzystnym wyborem?

Nie od dziś wiadomo, że surowe mięso jest najlepszym źródłem białka, tłuszczy czy cholesterolu dla zwierząt. W związku z tym nie bez powodu jest coraz chętniej podawane kotom lub psom w ramach modelu żywieniowego, jakim jest dieta BARF. Jeżeli decydujesz się na wprowadzenie takiego sposobu karmienia swojego pupila, powinieneś wiedzieć jaki rodzaj mięsa będzie najlepszy na sam początek - wieprzowina, baranina czy może kozina? Naszym zdaniem surowe mięso kozie dla psa lub kota zdecydowanie zda najlepiej egzamin w takim przypadku!

Wszystko ze względu na jego łatwą przyswajalność, wysoką strawność oraz dużą zawartość składników odżywczych. Mięso kozie jest jest odtłuszczone, w związku z czym stanowi lepszy wybór dietetyczny dla psów oraz kotów z delikatnym lub wrażliwym żołądkiem. Ponadto dzięki zawartości witamin z grupy B oraz licznych mikroelementów takich jak cynk, miedź czy składników mineralnych jak fosfor lub chlor, jest idealnym wyborem dla modelu żywieniowego BARF.

Moc korzyści płynących z diety BARF dla Twojego psa lub kota!

Błyszcząca i gładka sierść jest zazwyczaj oznaką dobrego zdrowia kota lub psa oraz sygnałem, że właściciel wykonuje dobrą robotę w opiece nad zwierzęciem. Stosując dietę BARF możesz osiągnąć taki efekt i nie tylko! Podawanie pupilowi surowego mięsa koziego niesie ze sobą szereg korzyści takich jak:

- lepsze wspomaganie układu trawiennego,

- zachowanie zdrowia zębów,

- poprawa objawów różnych chorób chronicznych,

- polepszenie kondycji, wzroku czy zdrowia stawów i kości.

Rodzaje surowego mięsa z kozy dostępnego w ofercie sklepu internetowego Barfiaki - najwyższej jakości wyroby mięsne w atrakcyjnych cenach!

Powyższe zalety diety BARF jeszcze nie przekonały Cię do wdrożenia jej u swojego pupila? Zatem szeroka oferta naszego sklepu internetowego oraz niezwykle korzystne ceny produktów z pewnością to zrobią! W powyższej kategorii proponujemy nie tylko całe kawałki surowej koziny, ale również w formie mielonej w całości bez podrobów. Ponadto posiadamy tłuszcz, kości oraz wątrobę pakowane w workach vacum lub w formie batona o wadzie około 1 kilograma. Wszystko to w konkurencyjnych cenach oraz jak najlepszej jakości!

Jak prawidłowo przechowywać surowe mięso kozie tak, aby zachowało świeżość i było bezpieczne dla Twojego pupila?

Wiesz już, że kozina to najlepsze mięso dla kota oraz psa, ale czy zdajesz sobie sprawę, że wybór wysokiej jakości wyrobów od sprawdzonego dostawcy to nie wszystko co możesz zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu pupilowi? Wybierając produkty z naszej oferty koniecznie pamiętaj o ich prawidłowym przechowywaniu. Z racji tego, że posiadamy wyłącznie surowe mięso kozie, zalecamy przechowywanie go w zamrażarce o temperaturze –18 stopni Celsjusza. Ponadto po otwarciu opakowania z produktem, należy dać go do spożycia pupilowi w ciągu maksymalnie dwóch dni, tak, aby pokarm był w pełni świeży.