Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Konina w kawałkach dla psa i kota

Jeśli chcesz wprowadzić do jadłospisu swojego pupila koninę, nie szukaj dalej. W naszym sklepie znajduje się konina wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie. Konina jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, nawet jeśli dopiero zaczynacie serwować dietę BARF swojemu psu lub kotu. Sprzedajemy ją w wymierzonych porcjach zapakowanych próżniowo lub w baton.

Dlaczego nasze produkty to dobre rozwiązanie dla zwierzaków?

Jeśli zależy Ci, by Twój pies czy kot odżywiał się zdrowo, w sposób, który odpowiada jego zapotrzebowaniu pokarmowemu, konina to dobre rozwiązanie – ma dużo wartości odżywczych, dzięki którym Twój pupil na pewno będzie funkcjonował prawidłowo. Dodatkowo jest lekkostrawna i niskotłuszczowa – co zapewni Twojemu pupilowi dużo energii na cały dzień. Konina jest również polecana dla alergików, gdyż dzięki wysokiej zawartości białka, łatwo się trawi i nie uczula.

Uzupełnij swoją zamrażarkę

Decydując się na koninę z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że produkty w 100% składają się z surowego mięsa konia, bez żadnych dodatków. Konina dla psa lub czworonogów w naszym sklepie pozbawiona jest konserwantów, wzmacniaczy smaku czy barwników, a tym samym naturalna.

Pamiętaj tylko, że każde opakowanie po otwarciu powinno zostać opróżnione przez Twojego psa lub kota w ciągu dwóch dni!

Na co zwracać uwagę, serwując pupilowi surowe mięso?

Pamiętaj, że jeśli dopiero chcesz zacząć stosować dietę BARF, musisz wiedzieć, że bardzo ważne jest dobranie porcji o odpowiedniej wielkości - wtedy trzeba wziąć pod uwagę wiek, wagę, rasę oraz poziom codziennej aktywności zwierzęcia. Poza tym zmiany należy wprowadzać stopniowo i bacznie obserwować, jak organizm pupila reaguje na nowe pożywienie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!