Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Konina w kawałkach dla psa i kota

Jeśli chcesz wprowadzić do jadłospisu swojego pupila koninę, nie szukaj dalej. W naszym sklepie znajduje się konina wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie. Konina jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, nawet jeśli dopiero zaczynacie serwować dietę BARF swojemu psu lub kotu. Sprzedajemy ją w wymierzonych porcjach zapakowanych próżniowo lub w baton.

Dlaczego nasze produkty to dobre rozwiązanie dla zwierzaków?

Jeśli zależy Ci, by Twój pies czy kot odżywiał się zdrowo, w sposób, który odpowiada jego zapotrzebowaniu pokarmowemu, konina to dobre rozwiązanie – ma dużo wartości odżywczych, dzięki którym Twój pupil na pewno będzie funkcjonował prawidłowo. Dodatkowo jest lekkostrawna i niskotłuszczowa – co zapewni Twojemu pupilowi dużo energii na cały dzień. Konina jest również polecana dla alergików, gdyż dzięki wysokiej zawartości białka, łatwo się trawi i nie uczula.

Uzupełnij swoją zamrażarkę

Decydując się na koninę z naszego sklepu, możesz mieć pewność, że produkty w 100% składają się z surowego mięsa konia, bez żadnych dodatków. Konina dla psa lub czworonogów w naszym sklepie pozbawiona jest konserwantów, wzmacniaczy smaku czy barwników, a tym samym naturalna.

Pamiętaj tylko, że każde opakowanie po otwarciu powinno zostać opróżnione przez Twojego psa lub kota w ciągu dwóch dni!

Na co zwracać uwagę, serwując pupilowi surowe mięso?

Pamiętaj, że jeśli dopiero chcesz zacząć stosować dietę BARF, musisz wiedzieć, że bardzo ważne jest dobranie porcji o odpowiedniej wielkości - wtedy trzeba wziąć pod uwagę wiek, wagę, rasę oraz poziom codziennej aktywności zwierzęcia. Poza tym zmiany należy wprowadzać stopniowo i bacznie obserwować, jak organizm pupila reaguje na nowe pożywienie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak konina wpisuje się w zalecenia diety BARF?

Żywienie zwierząt domowych oparte na surowych, nieprzetworzonych składnikach powinno być różnorodne oraz zbilansowane. Mięso z konia doskonale wpisuje się w te zasady, oferując alternatywę dla bardziej tradycyjnych źródeł białka, jak wołowina czy kurczak. Jest to szczególnie istotne w kontekście zapewnienia pupilom pełnego spektrum składników odżywczych. Dzięki umiarkowanej zawartości tłuszczu surowa konina dla psa i kota może stanowić istotny element diety BARF oraz wartościowe urozmaicenie posiłków. Jej delikatna tekstura i łagodny smak są również atrakcyjne dla czworonogów, które są wybredne lub dopiero rozpoczynają żywienie w tym stylu.

Mięso z konia w diecie zwierząt domowych

Konina, wykorzystywana w diecie BARF dla psów i kotów, wyróżnia się wysoką zawartością białka oraz jest źródłem ważnych minerałów takich jak żelazo i cynk. Znajdziemy w niej również witaminy z grupy B, w tym B12. Pomimo niskiej zawartości tłuszczu mięso z konia ma kwasy tłuszczowe. Dzięki temu dobrze uzupełnia dietę zwierząt domowych, dostarczając im niezbędnych składników odżywczych.

Surowa konina dla psa i kota stosowana w diecie BARF jest mięsem wysokobiałkowym o niższej niż wołowina czy jagnięcina zawartości tłuszczu, co sprawia, że ma znacznie delikatniejszą teksturę. Tusze z konia są dobrym źródłem żelaza i cynku, lecz uważane są za łatwiejsze do strawienia. Wprowadzenie takiej karmy do diety BARF zwiększa różnorodność posiłków.

Barfiaki – surowe mięso od sprawdzonych dostawców

Produkty oferowane w naszym sklepie pochodzą gospodarstw rolnych, które przestrzegają najwyższych standardów etycznych i jakościowych w hodowli koni. Każdy dostawca naszego surowego mięsa dla psa i kota został dokładnie sprawdzony i ma pozytywną opinię Inspektoratu Weterynaryjnego. Dzięki temu gwarantujemy nie tylko optymalną jakość koniny, ale również jej pozyskiwanie w sposób humanitarny i odpowiedzialny. Nasi klienci mogą być pewni, że produkt, który wybierają dla swoich zwierząt, jest bezpieczny.