Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Mix surowego mięsa mielonego dla psa i kota

Właściciele czworonogów wciąż udoskonalają sposoby żywienia swoich pupili, chcąc dostarczyć im wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Codzienny jadłospis powinien składać się z pełnowartościowych posiłków bogatych w białko, tłuszcz, a także witaminy i minerały. Coraz więcej zwolenników zyskuje dieta BARF, która zakłada wierne odwzorowanie odżywiania przodków psa, czyli wilków. Głównym w niej składnikiem są więc surowe mięso oraz kości całkowicie pozbawione obróbki termicznej. Zastanawiasz się, jaki rodzaj karmy wybrać? W ofercie sklepu Barfiaki znajdziesz gotowe mixy dostępne w batonach 250 g, 0,45-0,55 kg oraz 0,9-1,1 kg. Stawiamy wyłącznie na najwyższej jakości mięso o jakości HG.

Dieta BARF dla psa i kota

Okazuje się, że menu bogate w surowe mięso pomaga utrzymać właściwą wagę zwierzęcia, zapewnia lśniącą sierść i zdrowe zęby oraz eliminuje problemy skórne. Może zapobiegać stanom zapalnym, problemom żołądkowym oraz alergiom. Stanowi cenne źródło ważnych witamin, minerałów oraz makro- i mikroelementów. Poza tym dieta BARF jest lekkostrawna i pozytywnie wpływa na procesy trawienne psów i kotów.

Mixy surowego mięsa dostępne w naszej ofercie mogą posiadać następujący skład:

  • mięso wołowe, kości z indyka, mięso z kaczki, mięso z zebry, nerki, płuca i wątroba wołowa,
  • wołowina ogólnorozbiorowa, podudzie z indyka, serca wołowe,
  • indyk bez kości mielony, podroby baranie, mięso z jelenia, koza w kawałkach, żołądki z indyka,
  • żebra, łosoś, kości z indyka drobno zmielone i wiele innych.

Polecamy także mielone mięso drobiowo-wołowe z kością pakowane w baton. Nasi klienci mają pewność, że otrzymują starannie wyselekcjonowane gatunki karm, które pozwalają zachować doskonałą kondycję czworonogów.

Barfiaki – mixy surowego mięsa dla psa i kota

Zapewniamy, że zawartość białka w mięsie znajduje się na poziomie nie mniejszym niż 15%. Produkty należy przechowywać w temperaturze –18 stopni Celsjusza i podawać bez obróbki termicznej w ilości od 2 do 5% masy ciała zwierzęcia. Po otwarciu zużyć w ciągu dwóch dni. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać najlepszą gatunkowo karmę dla Twojego pupila.