Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Gęsina dla psa i kota

W ofercie naszej firmy znajdziesz wysokiej jakości, surowe mięso dla psa i kota - szczególnie zalecane w diecie BARF. Wyśmienicie smakuje, a przy tym dostarcza cenne składniki odżywcze - niezbędne dla prawidłowego i zdrowego rozwoju zwierzaka. Polecamy gęsinę, a w tym:

 • filet z gęsi z kością,
 • całą mieloną gęś z kością - baton od 250 g do 1,1 kg,
 • skrzydło z gęsi mielone – z kością oraz skórą,
 • szyje z gęsi - pakowane po cztery lub sześć sztuk,
 • serca z gęsi - całe lub rozdrobnione, a także
 • żołądki z gęsi.

Mięso pakujemy próżniowo w worki vacum oraz batony. Dzięki temu gęsina zachowuje doskonałą świeżość, wyśmienity smak oraz wartości odżywcze. Karma wyprodukowana została z mięsa o jakości HG (czyli z mięsa zdatnego do spożycia przez ludzi). Należy je przechowywać w temperaturze –12 stopni Celsjusza. Po otworzeniu zużyj w ciągu dwóch dni oraz podawaj bez obróbki termicznej. Zawartość białka w gęsinie wynosi nie mniej niż 15%. Podaruj swojemu pupilowi zdrowy przysmak o doskonałym smaku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i złożenia zamówienia.

Co warto wiedzieć o gęsinie w diecie BARF?

Gęsina należy do tłustych mięs drobiowych. Jednak pomimo tego, że ma największa zawartość tłuszczu z całego drobiu, to jest to tłuszcz o najzdrowszym i najkorzystniejszym składzie. Zawarty w gęsinie tłuszcz jest doskonałym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Są one bardzo ważnym elementem, gdyż mają działanie przeciwzapalne oraz poprawiają pracę układu nerwowego oraz krwionośnego. Mięso z gęsi dostarcza dla pupila dużą ilość białka, a także wiele witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, są to między innymi magnez, cynk oraz żelazo. Gęsina to również doskonałe źródło niacyny, która odpowiada prawidłowe działanie układu nerwowego. Gęś to również świetny wybór dla alergików. Jej smak przypada do gustu nawet najbardziej wybrednym pupilom.

Nasza oferta surowej gęsiny dla diety BARF obejmuje różnorodne produkty drobiowe, które ułatwią komponowanie zróżnicowanych posiłków. Miękki i soczysty filet wraz z kością, gęś mielona w całości, skrzydło mielone, szyje, serca, żołądki to tylko jedne z nielicznych produktów dostępnych w naszym sklepie. Tak szeroki wybór karm pomoże Ci skomponować zbilansowane posiłki dla Twojego psa lub kota.

Surowe mięso BARF z gęsi — zasady, o których warto pamiętać.

Aby zapewnić najlepszą jakość i wartość odżywczą naszej gęsiny w diecie BARF dla psa i kota, ważne jest jej właściwe przechowywanie i podawanie, a mianowicie:

 • przechowuj mięso z gęsi w temperaturze nie wyższej niż –12 stopni Celsjusza,
 • rozmrażaj karmę powoli w lodówce, co zapobiegnie utracie wartości odżywczych,
 • dieta BARF wyklucza obróbkę termiczną — po rozmrożeniu podaj mięso w stanie surowym, w temperaturze pokojowej,
 • zużyj rozmrożoną gęś w ciągu dwóch dni, przechowując ją w lodówce w szczelnym pojemniku,
 • zachowaj higienę podczas przygotowywania karmy z gęsiną dla psa i kota, używając osobnych narzędzi i myjąc ręce po kontakcie z surowym drobiem,
 • dostosuj porcje do potrzeb zwierzaka, uwzględniając jego wielkość, wiek i poziom aktywności.

W ten sposób zapewnisz swojemu czworonogowi zdrowe i smakowite posiłki w ramach diety BARF.

Karma z gęsiną dla psa i kota – sprawdzone pochodzenie, bezpieczny pupil

Wszystkie produkty pochodzą z tusz zwierząt rzeźnych pozyskanych od sprawdzonych dostawców, którzy zapewniają nam optymalną jakość i bezpieczeństwo artykułów spożywczych. Surowe mięso BARF z gęsi zakupujemy wyłącznie z zakładów zatwierdzonych przez Inspektorat Weterynaryjny. W procesie produkcji szczególną uwagę zwracamy na kontrolę temperatury, co jest istotnym elementem zapewniającym świeżość drobiu. Karma z gęsiną dla psa i kota jest dokładnie oznaczona etykietą z numerem partii zawierającą informacje potwierdzające pochodzenie drobiu.