Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Wędliny

To produkt, który można znaleźć w lodówkach większości Polaków. Wiele osób nie wyobraża sobie posiłku bez dobrej jakości wędliny. Często lądują na naszych stołach oraz stanowią smaczny składnik kanapek do pracy lub szkoły. Dlatego warto zdecydować się na domowe wędliny dostępne w ofercie sklepu Barfiaki. Oferujemy wyśmienite i zdrowe kiełbasy, boczek oraz schab w tym różne rodzaje słoniny, w tym słonina kiszona dojrzewająca. Są to produkty przeznaczone dla ludzi.

Sklep z domowymi wędlinami

Oferujemy szeroki wybór swojskich wyrobów. Szczególnie polecamy boczek kopcony i wędzony, kiełbasę śląską i kruchą, słoninę z dodatkiem czosnku lub pietruszki, a także słoninę kiszoną dojrzewającą. Łączymy doskonały smak, niepowtarzalny aromat oraz pełnowartościowy skład. Nasze wędliny są bogate w białko i zawierają wyłącznie niezbędne substancje dodatkowe. Wyroby należy przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu opakowania zaleca się spożyć produkt w ciągu 4 dni.

Domowe wędliny w sklepie Barfiaki

Wyśmienity boczek prosto z wędzarni? Uszy po litewsku tylko dla prawdziwych koneserów? A może aromatyczna kiełbasa podsuszana? Oferujemy szeroki wybór domowych wyrobów garmażeryjnych, którymi z powodzeniem możesz poczęstować gości lub wyłożyć na świątecznym stole. Ciesz się ich doskonałym smakiem i aromatem każdego dnia. Nasycą Cię w pracy, szkole lub podczas długiej podróży. Wiemy, że skład wędlin jest najważniejszym wyznacznikiem jakości. Dokładną listę składników użytych do przygotowania naszych wyjątkowych produktów znajdziesz w opisie każdego z nich. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.