Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe mięso z kaczki dla psa i kota

Masz dosyć komercyjnych, przetworzonych karm? Chcesz żywić swojego zwierzaka wysokojakościowymi, naturalnymi produktami? Dieta BARF to doskonałe rozwiązanie. Jej podstawą jest surowe mięso z indyka, gęsi, kozy, konia, kurczaka, i wielu innych gatunków zwierząt.

W naszym sklepie znajduje się też mięso z kaczki – kupisz tu mielone porcje z kością (w batonach od 250 g do 1,1 kg), serca, wątrobę, szyje i filety w całości zapakowane w worek vacuum. Szczelne, próżniowe opakowanie sprawia, że kaczka dla psa zachowuje doskonałą świeżość, walory smakowe oraz składniki odżywcze. Ponieważ zależy nam, by Twoje zwierzę się dobrze odżywiało, dbamy również o to, by cena naszego mięsa z kaczki była dobra na każdą kieszeń.

Najwyższa jakość kaczego mięsa dla Twojego dla pupila

Kacze mięso ma dużą zawartość białka, a także wiele drogocennych witamin i mikroelementów takich jak selen i cynk oraz witaminy z grupy B. Mięso te charakteryzuje również wysoka ilość tłuszczu, jednak jest polecane ze względu na dużą zawartość wielonasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, które mają istotne znaczenie w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia naszego pupila.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze produkty?

Nasze produkty pochodzą z mięsa o jakości HG, czyli takiego, które jest zdatne do spożycia przez ludzi. Z ich pomocą skomponujesz dla swojego psa pożywne posiłki zgodnie z dietą BARF, przez co dostarczysz mu mikro i makroelementów zgodnych z jego zapotrzebowaniem pokarmowym.
Pamiętaj jednak, że posiłki Twojego psa powinny być zbilansowane. By to osiągnąć, powinieneś dodać do nich odpowiednie suplementy.

Produkty należy je przechowywać w temperaturze – 12 stopni Celsjusza i podać całość czworonogowi w ciągu dwóch dni od otwarcia.

Twój czworonożny przyjaciel z pewnością pokocha nowy przysmak – kup go już dziś, cena jest niska!