Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Surowe ryby dla kota i psa

Chcesz urozmaicić dietę swojego czworonożnego przyjaciela? Co powiesz na naszą starannie wyselekcjonowaną ofertę surowych ryb? Przygotowane specjalnie dla psów i kotów nasze produkty zapewniają im wyborne smaki prosto z natury. Surowe ryby to doskonały sposób na urozmaicenie codziennych posiłków, bo wprowadzają elementy diety BARF, która cieszy się rosnącą popularnością wśród właścicieli zwierząt.

Wyjątkowość naszej oferty tkwi w starannie wyselekcjonowanych produktach, które są synonimem czystości, świeżości i najwyższej jakości. Przekonaj się, jak łatwo możesz wprowadzić swojego pupila w świat naturalnego żywienia z Barfiaki i wprowadź do jego diety smak surowych ryb.

Surowe ryby dla psa i kota w sklepie Barfiaków

Ryby posiadają pełnowartościowe białko o wysokiej przyswajalności. Zawierają również dużo wody, jednak najważniejszym składnikiem odżywczym ryb są kwasy tłuszczowe z grupy omega-3. Są to kwasy EPA (eikozapentaenowy) oraz DHA (dokozaheksaenowy). Wpływają one korzystnie na sierść, zmniejszają ryzyko chorób serca, obniżają ciśnienie, działają przeciwzapalnie oraz wspomagają układ nerwowy i odpornościowy. Zawierają również dużo jodu, witaminy D oraz selenu. Pamiętajmy jednak, że niektóre ryby zawierają tiaminazę, czyli enzym, który powoduje rozpad witaminy B1 i którego nadmiar może prowadzić do awitaminozy, zaburzeń ze strony układu nerwowego oraz innych problemów zdrowotnych. Ryby wolne od tiaminazy: łosoś, pstrąg, halibut, dorsz, szczupak, łupacz, morszczuk, flądra, sola , węgorz, okoń.

Inne zagrożenie to triox (tlenek trójmetyloaminy) jest związkiem azotowym niebiałkowym, który występuje w mięsie niektórych ryb morskich, powoduje on wiązanie żelaza w postać nie przyswajalną przez organizm, skutkuje to anemią i szeregiem objawów niedoboru żelaza. Ryby zawierające triox to: czernik, witlinek, morszczuk, łupacz, mintaj.

W naszym zaangażowaniu, aby dostarczać tylko najlepsze produkty, szczególny nacisk kładziemy na proces selekcji i przygotowania naszych produktów. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które idealnie wpisują się w te potrzeby, np.:

  • ścinki i kręgosłupy z łososia, dostępne w postaci mielonych batonów o wadze 0,45-0,55 kg,
  • całe łby z łososia, pakowane po 2 sztuki w workach vacum o wadze 0,8-1 kg,
  • mielone łby z łososia w batonach o różnych wagach.

Nasze produkty nie zawierają żadnych dodatków. Są również pakowane z największą starannością, aby zachować ich świeżość i wartości odżywcze. Przechowywanie w temperaturze -18°C gwarantuje, że surowe mięso zachowuje wszystkie swoje właściwości aż do momentu podania. Prosty i wygodny sposób przechowywania oraz szeroki wybór produktów sprawiają, że każdy właściciel znajdzie coś idealnego dla swojego pupila.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą surowych ryb, które są nie tylko kulinarnym przysmakiem, ale i odpowiednim wyborem dla Twojego psa czy kota. Sprawimy, że każdy posiłek stanie się okazją do dostarczenia swojemu zwierzakowi najlepszego, co natura ma do zaoferowania. Odkryj nasz pełen asortyment i złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym.