Witamy w naszym sklepie! Życzymy udanych zakupów

Skąd wzięły się Barfiaki?

logo barfiaki

Trudno określić dokładną datę rozpoczęcia działalności Barfiaków, gdyż początki tej marki były pewnego rodzaju procesem i odpowiedzią na potrzeby klientów.

Właściciele firmy Super Smak od lat są miłośnikami zwierząt, prowadzą domy tymczasowe oraz sami w tamtym okresie mieli pod opieką około 5 czworonogów. Początkowym impulsem do zmiany żywienia oraz przerzucenia się na dietę inną niż sucha karma była choroba czworonoga, którego właścicielem był zarząd firmy.

Zmiana rozpoczęła się od rozpoczęcia diety zawierającej gotowane mięso. Dało się zauważyć, że wpłynęło to pozytywnie na wyniki badań pupila. Podążając tą drogą zarząd firmy zaczął się szkolić w tym kierunku i odkrywać dietę BARF. Korzystając z zasobów własnego przedsiębiorstwa właściciele firmy początkowo wprowadzili tę dietę w życie swoich psów. Bardzo szybko przekonali się o wszystkich jej zaletach. Jeżdżąc na różnego rodzaju szkolenia oraz eventy dla wielbicieli zwierząt dostawali liczne pytania o sposób odżywiania własnych czworonogów i tym samym zyskiwali grupę potencjalnych klientów.

Pierwszymi klientami byli przyjaciele właścicieli, którzy dbając w najlepszy sposób o swoje psy byli zachwyceni pomysłem głębokiego mrożenia i możliwości przechowywania w zamrażarce tak dobrej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Idąc na wprost potrzebom klientów oraz wraz z duchem czasów powstały Barfiaki, które wciąż cieszą się zaufaniem klientów.

Barfiaki